Bursa Desenli Bahçe Duvarı

İstenilen ebatlarda ve şekillerde uygulanan, müşterilerin duvarı yaptıracakları pozisyon bakımından, hayal güçlerinde düşündükleri sebebiyle çeşitlilik ve değişiklik göstermiştir. Yaprak desenli, dairesel yapı giriş kapısı, kare yahut dikdörgen şekiller sahip olan, naturel taş görüntülü, naturel taştan uygulanan, retro görünüş gerçekleştiren, renkli beton duvarlar, evin renklerine elverişli uygulanan bahçe duvarları, yükseklik değişkenliği hususları aşikar bulundurularak duvarlar yapılmaktadır.

Desenli Bahçe Duvar Dekoratif Baskı Beton Dekoratif baskı beton ve zemin uygulamalarında deneyimli ve hareketli kadromuzla hizmetinizdeyiz. Dış mekanlarınızda profesyonel dekoratif baskı beton programları ile hizmetinizdeyiz.

Baskı beton nasıl yapılır? Dekoratif bahçe duvarları nasıl yapılır?

Sizin de dilediğiniz duvar biçimi ve sistemi ne şayet bize gelin hayallerinizin somutlaştırılmış yüzü olsun. Bahçemizin güzelliğini ortaya koydu diyerek düşünüyorum. Duvar türleri ve yüksekliğine göre işçiliğinde zanaat talip bir meslek grubudur. Özen ve özen ile yaptığımız misal duvarlarımıza ve işlerimize Galeri sekmesinden göz atmak isteyebilirsiniz.

Bursa Desenli Bahçe Duvarı bulunduğu arazi yada yapının çevre ile olan görünümünde bütünlük sağlamalıdır.Görsellik ve bütünlük açısından görünümü için konusunda uzman yetkili ve teknik bilgiye sahip profesyonellerden danışmanlık hizmeti almayı gerektirir.

Firmamızın Personelleri konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.

Yapılacak olan bahçe duvarlarının yalnızca binanın mimari yapısına ve planına elverişli bir görsellikte olması, kent planlaması yönünden yeterli bir çalışma dahi değildir.

Yaptığımız yapının çevresinde bulunan başka binaların mimari yapısını, bahçe sınırlarını, nedeniyle tüm muhitin bir konsept durumunda bir mimariyle yapılıp yapılmadığı gibi hususları dahi öneme alabilmek gereklidir.

Bunun için bulunduğunuz bölgenin mahalli idareler yada belediyelerdeki yetkili mercilerden bu konuda izinlerin alınması gerekir.Bu konuda firmamız sizlere gereken teknik desteği vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+90 535 668 6154
Hemen Ara