Sakarya Bahçe Duvarı

Eviniz için bahçe duvarı örnekleri Müstakil evlerin çoğunda emniyet, gizlilik yahut sadece hudut saptamak maksadıyla, bahçelerin çevreleri bahçe duvarları ile çevrilir.
Bu duvarlar evin dış görünümüne katkıda bulunurlar ve çoğu kez, evi mimari özelliklerini meydana koyan ilk nedenler olarak göze çarparlar.

Unutmayın ki bahçenizin görünümüne etki eden en mühim unsurlardan bir tanesi de evinizin dış cephesinin bahçe duvarlarıdır.

Sakarya Bahçe Duvarı Çeşitleri

Yapının bahçesinin fiziki şartları kadar görselliği de çok önemlidir.Mimarinin önemli mihenk taşı olan bahçe duvarları çeşitli malzemeler vasıtasıyla yapılabilmektedir.

bahçe duvarı türleri ise; Ytong, Taş, Ahşap, Metal, Tuğla, Beton, Çimento, Kum, Mermer, gibi malzemelerden meydana gelir.

Sakarya Bahçe Duvarı BİZİM İŞİMİZ EKONOMİK GARANTİLİ SİZE ÖZEL FİYAT ve İMKANLARLA

HAZIRLIK VE ÜRETİM
Proje tarafınızdan onaylandıktan sonra zeminde stebilasyon çalışması yapılır ve projede belli şekilde atölyemizde üretim yapılır. DUVARINIZ HAZIR! Projede tercih edilen duvara elverişli olarak kalıplar hazırlanır ve hususi araçlarla beton dökümü tamamlanır. Denizlikler ve duvar babalarının çapkalarının montajı yapılır. Bahçe Duvarı Çok değişik gereç, dizayn ve renk seçenekleriyle size elverişli duvara sahip olmak için bize ulaşın.

Eskitme Tuğla Bahçe Duvarı
Taş Görünümlü Bahçe Duvarı
Gerçek Taş Yığma Bahçe Duvarı
Ferforje malzemeden oluşan Bahçe Duvarı
Taş Bahçe Duvarı,
Dekorlu Taştan oluşan Bahçe Duvarı,
Ateş Tuğlası Bahçe Duvarı,

Son teknoloji araç ve gereçlerimizle ve uzman ekibimizle bahçe duvarı konusundaki tecrübeye sahip 15 yılı aşkın tecrübesi olan firmayız. Özellikle Kendinden Kaplamalı Dekoratif Duvar Sistemleri, Flex-C-Ment Doğal Taş Görünümlü Kaplama Sistemleri ve Demir Esaslı Plastik Ferforje Uygulamaları konusu ile ilgili epey süratli, ekonomik, problemsiz ve güvenceli hizmet sağlıyoruz.

Bahçe Duvarı fiyatlarımız gerek kullandığımız malzemenin kalitesi ve işçilik bakımından tüm rakiplerini geride bırakacak şekilde en ekonomik fiyatlara sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+90 535 668 6154
Hemen Ara